Karadeniz ayakkabı E-Ticaret
Sepet Boş
Sepetiniz Boş!
Anasayfa - Sepet - Müşteri Hizmetleri - Kurumsal - İletişim
Üye Girişi
Şifremi Unuttum !
 
 
 
ürün grupları
çok satılanlar
Garson spor ayakkabı
Garson spor ayakkabı
Filet spor ayakkabı
Filet spor ayakkabı
Filet spor ayakkabı
Filet spor ayakkabı
Filet spor ayakkabı
Patik spor ayakkabı
Patik spor ayakkabı
Patik spor ayakkabı
yeniler
Bebe spor
Bebe spor
Bebe spor
Bebe spor
Bebe spor
Bebe spor
Bebe spor
Bebe spor
Bebe spor
Bebe spor
ankete katılın
Sitemizin tasarımı sizce nasıl buldunuz ?
Çok İyi
İyi
Orta
Geliştirilebilir
Anasayfa - Müşteri Hizmetleri

ŞARTLAR VE KOŞULLAR

Sitemizi ziyaret etmekle siteyle ilgili olarak www.karadenizayakkabi.com'un belirlediği şartları kabul etmiş olursunuz. Bu ziyaretin sonucunda online alışveriş yapabileceğiniz gibi banka (eft, hesaba havale), ptt( havale) yaparak da sipariş verebilirsiniz

Satışlarımız sadece TOPTANDIR.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

SİPARİŞ & TESLİMAT ŞARTLARI

KARADENİZ LASTİK PLASTİK VE SANAYİ A.Ş. bünyesinde hizmet veren karadenizayakkabi.com, sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun, bankanız tarafından onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın tarafımıza yollanması gereklidir.

Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, stokda bulunan siparişleriniz  kargo,anbar veya nakliye şirketlerine (müşterinin isteğine göre ) teslim edileceğini garanti eder.

Saat 17:00’den  sonra verilen siparişleriniz bir sonraki günkü sevkiyat ile işlem görecektir.

Taşıma ücretleri siparişi verene aittir.

Haftasonu siparişleri , Cumartesi ve pazar günleri teslimat yapılmamaktadır. Hafta sonları ve resmi tatil günlerinde vereceğiniz siparişler ise tatili izleyen ilk iş gününde sevkiyat yapılacaktır.

Siparişleriniz isteğinize göre paketlendirilir.

KARADENİZ LASTİK PLASTİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. ve bünyesinde hizmet veren www.karadenizayakkabi.com ürünlerinizi nakliye şirketlerine ulaştırdıktan sonra ürünlere gelecek herhangi bir zarar ve benzeri durumlardan sorumlu tutulamaz.

STOK SORUNLARI

Stok haricindeki siparişleriniz üreticinin vereceği sevkiyat tarihine göre taşımaya verilir. Bu gibi durumlarda telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. 


ALTERNATİF ALICI BİLGİLERİ

karadenizayakkabi.com verdiğiniz siparişlerde, "Teslimat Bilgileri " kısmında "Alternatif Alıcı" kısımları dikkatle doldurulmalıdır. Siparişlerinizi, belirlediğiniz alternatif alıcıların ancak kimlik ibrazı karşılığında teslim alabileceğini unutmayınız


ADRES BİLGİLERİ

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs.) 

GARANTİ KOŞULLARI

karadenizayakkabi.com üzerinden almış olduğunuz tüm ürünlerin fabrikasyon ve firma hataları durumunda değişimini garanti eder. Siparişinizin sorumluluğu  eksiksiz ve tam olarak nakliye firmasına teslim edilene kadar  Karadeniz Lastik Plastik Tic. ve San. A.Ş.  ne aittir. 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa, taşıma  firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra taşıma firmasının tam olarak görevini yerine getirmiş olduğunu kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

İADE ŞARTLARI 

karadenizayakkabi.com'dan satılan tüm ürünler Karadeniz Lastik Plastik Tic. ve San. A.Ş.’ nin garantisi altındadır.

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz. Ambalajı yırtılmış, satılabilir özelliği kaybolmuş, zarar görmüş ürünler ve kullancının hatasından kaynaklanan arızalı ürünlerin  iadesi  alınmaz.

İade işlemlerinde taşıma ücretleri müşteri tarafından karşılanır.

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir. 

  • Ürünün faturası,
  • Neden iade ettiğinizi belirten ıslak imzalı dilekçeniz.
  • 7 günlük süre içerisinde iade edilecek  ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan adresimize teslim edilmesi gerekmektedir.

Firmamıza iade edilen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. 
İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 – 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

DEĞİŞİM

Herhangi bir nedenle değişimi yapılacak ürünün taşıma masrafı alıcıya ait olmakla birlikte aynı veya başka bir ürünle değişimi yapılır. Kullanılmış, kullanıcıdan kaynaklanan hata ve arıza durumlarında ürün değişimi yapıIamaz.

RİSK VESORUMLULUK

Siteyi kullanılırken sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. karadenizayakkabi.com,sitede arıza,hata virüs ya da bilgisayarınız etkileyebilecek  hataların olmadığını garanti edememekdedir. sitemizden edindiğiniz bilginin, bilgiyi görüntülediğiniz tarihde tamamen doğru olduğunu garanti etmemekdedir. Bu siteden yararlanmanız sonucunda uğrayacağınız kayıplardan karadenizayakkabi.com. sorumlu tutulamaz.

FİKİR HAKLARI

Bu sitedeki tüm fikir haklarının sahibi karadenizayakkabi.com.dur. karadenizayakkabi.com.un izni olmaksızın siteden herhangi bir şeyi kopyalayamazsınız. Sadece siteyi araştırabilir ve siteden yazılı çıktı alabilirsiniz. Bunu sadece kişisel kullanımınız ve / veya karadenizayakkabi.com  hakkında bilgi edinmek için yapabilirsiniz. Sitedeki herhangi bir bilgiyi çoğaltamaz, yayınlayamaz veya değiştiremezsiniz ve buradan edindiğiniz veya baskı aldığınız bir ürünü / bilgiyi satamazsınız.

GÜNCELLEME

karadenizayakkabi.com.ürün bilgilerini yenilemek için sürekli olarak çalışmaktadır. Bundan dolayı, sitedeki tüm bilgiler değişebilir. Sizin görüntülediğiniz tarihte sitedeki ürünler, fiyatlar ve teknik özellikleri  güncel olmayabilir. En güncel bilgilere ulaşabilmek için KARADENİZ LASTİK PLASTİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş.  ile irtibata geçebilirsiniz Teknolojinin yapısı gereği sitede gösterilen renkler gerçek renklerle uyuşmayabilir.

markalar
indirimdekiler
kampanya ürünleri
haberler
 
 
Copright © 2010 Karadeniz Lastik Plastik Tic. ve San. A.Ş.
Tüm Hakları Saklıdır. Site Kullanım Koşulları - Gizlilik Bildirimi
Bu sitede PCDOKTORUM E-Ticaret altyapısı kullanılmıştır